Marbodal

Marbodal Svågertorp

Öppet idag 10.00 - 15.00
Besök Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Öppettider

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag
Stängd

Specialöppettider

  • Stängd
  • Stängd
  • Stängd
  • Stängd
  • Stängd

Besöksadress

Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Öppna i Google Maps

Kontakt

info@marbodalmalmo.se
Tel:040 - 685 41 00

Möt oss på Marbodal Svågertorp

Robert Lindhe Robert Lindhe Butikschef/Köksdesigner/B2B robert@marbodalmalmo.se 040-6854101
Linda  Persson Linda Persson Köksdesigner (föräldraledig) linda@marbodalmalmo.se 040-6854103
Annica Granvik Annica Granvik Köksdesigner annica@marbodalmalmo.se 040-6854105
Paul  Mårtensson Paul Mårtensson Köksdesigner/Ansvarig för konsumentförsäljning paul@marbodalmalmo.se 040-6854102
Eva Friberg Eva Friberg Köksdesigner eva.friberg@marbodalmalmo.se 040-6854106
Anna-Lena Lindhe Anna-Lena Lindhe Ekonomi/administration anna-lena@marbodalmalmo.se 040-685 41 04
Magnus Augustsson Magnus Augustsson Köksdesigner magnus@marbodalmalmo.se 040-6854107

Covid-19

Vi hoppas alla mår bra och håller säkert avstånd


Med hänsyn till de senaste restriktionerna som utfärdats i Sverige, så vill vi försäkra er om att säkerheten i våra butiker är vår högsta prioritet. Våra butiker håller öppet men bara för begränsat antal personer vilket finns information om hos respektive butik. För att slippa stå i kö utanför en butik så rekommenderar vi er att boka ett kostnadsfritt möte med en av våra köksdesigners. Vid ett möte hjälper vi dig planera ditt drömkök och tillsammans tar vi fram ritningar och en prisbild. Vi träffas gärna digitalt, privat i butik eller över telefon.

Välkommen att boka ditt möte här.

VÄLKOMMEN ATT TRÄFFA OSS PÅ DET SÄTT SOM PASSAR DIG BÄST

FRÅN IDÉ TILL FÄRDIGT KÖK – VI HJÄLPER DIG HELA VÄGEN

Du får alltid en erfaren köksdesigner som hjälper dig att ta dina idéer till verklighet med allt från idéer, ritningar, beställning och leverans.

CERTIFIERAD MONTÖR

Marbodal har hundratals certifierade montörer i hela landet. De är utbildade i vårt sortiment och byggmetoder vilket ger dem kunskaper för en effektiv montering. Genom att välja en certifierad montör kan du känna dig trygg med att ditt kök kommer att monteras på rätt sätt.

ETT KÖK FRÅN MARBODAL ÄR ALLTID EN TRYGG AFFÄR

Om en franchisetagare till Marbodal inte har möjlighet att fullfölja en köksleverans enligt avtal går Nobia Svenska Kök AB (Marbodal) in som part i köpeavtalet och fullföljer affären, en eventuell slutlikvid betalas till Nobia Svenska Kök AB vid fullgjord köksleverans. Du skall alltid kunna känna dig trygg med din affär hos Marbodal.